Covid automat

Keďže sme ako okres v červenej farbe, boli sme nútení rozhodnúť o fungovaní v našom kostole.

Preto od pondelka budeme fungovať v režime „základ“ okrem sv. omše v utorok ráno, stredu večer, v sobotu večer a v nedeľu o 8:30, kde budú môcť prísť iba kompletne zaočkovaní.

Prosíme Vás o vašu individuálnu zodpovednosť. V prípade kontroly si právne následky z nedodržania pravidiel znáša každý individuálne!!!

Počet miest na sedenie v režime „základ“ na bohoslužbách je obmedzený - 1 osoba na 15 m2 kapacity kostola, u nás 15 ľudí s povinným zoznamom.

Prosíme Vás, aby ste si pri vstupe zobrali iba jeden lístok a po sv. omši ho vrátili. Keď lístok nenájdete, znamená to, že kapacita je naplnená a môžete ostať na sv. omši vonku pred kostolom, kde sa bude rozdávať aj sv. prijímanie. Na vstup do kostola na sv. omšu bude otvorený iba bočný vchod vo dvore, nie od ulice.

Prosíme Vás, aby ste si všetci (očkovaní aj neočkovaní) priniesli na každú sv. omšu lístok, na ktorom uvediete meno, priezvisko, telefónne číslo alebo e-mail, a vhodili ho do pripravenej schránky na stolíku pri dverách. Ak žijete v spoločnej domácnosti stačí iba jeden lístok. Tieto lístky nikomu neposkytujeme, ale sme ich povinní uchovávať po dobu 14 dní pre prípad výskytu ohniska nákazy, následne budú skartované.

Na sv. omšu do kostola je potrebné si zobrať respirátor FFP2, dodržiavať rozostupy a používať dezinfekciu.

 

Sv. spoveď – Pondelok – Sobota – pol hodinu pred sv. omšou. (nie počas sv. omše). Kvôli opatreniam budeme spovedať vo farskej kancelárii.

 

vytvorený pred 16 dňami , upravený pred 2 dňami